خرید کولر گازی جنرال شکار اصل⭐ لیست قیمت کولر گازی جنرال شکار بانه

 
هیچ محصولی یافت نشد.

قیمت کولر گازی جنرال شکار

محصولی یافت نشد.

گالری عکس کولر گازی جنرال شکار

برای چه متراژی میخواین؟

یکی از نکاتی که قبل از خرید کولر گازی حتما باید بهش دقت کنید متراژ و اندازه اتاقیه که قراره کولر رو اونجا نصب کنید چون اگه اتاقتون بزرگ باشه و ظرفیت کولرتون کم اتاق رو خنک نمیکنه و شما به مشکل میخورید یا برعکس اگه اتاقتون کوچیک باشه و ظرفیت کولر گازیتون زیاد باشه که خیلی سرد میشه و باز هم مشکله و قابل استفاده نیست، ما اینجا بسته به ظرفیت و متراژ اتاق شما بهتون کمک میکنیم که درست ترین انتخاب رو داشته باشید.

    • ظرفیت کولر گازی 12000 جنرال شکار: اگه متراژ اتاقتون 20 الی 30 مترمربعه این ظرفیت مناسبه . 👈کولر گازی 12000 جنرال👉

    • ظرفیت کولر گازی 18000 جنرال شکار: اگه متراژ اتاقتون 30 الی 45 متر مربعه این ظرفیت براتون خوبه. 👈 کولر گازی 18000 جنرال 👉

    • ظرفیت کولر گازی 24000 جنرال گلد: اگه متراژ اتاقتون 65 الی 75 متر مربعه از این ظرفیت استفاده کنید. 👈 کولر گازی 24000 شکار👉

    • ظرفیت کولر گازی 30000 جنرال گلد: ا گه متراژ اتاقتون 90 الی 120 مترمربعه این ظرفیت رو بخر. 👈 کولر گازی 30000 شکار👉

کولر گازی جنرال شکار رو برای چه منطقه ای میخواید؟ چه شهری؟

شاید براتون عجیب باشه اما موقع خرید کولر گازی حتی منطقه و شهری که اونجا سکونت دارید هم برای خریدش بی ربط نیست، شاید الان با خودتون بگید چه ربطی داره؟ ما پایینتر دلیلش رو بهتون میگیم:

خرید کولر گازی جنرال شکار از بانه

بانه به دلیل مرزی بودنش اجناسش رو از طریق مرز وارد میکنه و چون هزینه های اضافی گمرک پرداخت نمیکنه قیمت کولر گازی اینجا ارزونتره. فروشگاه سرخ یکی از فروشگاه های لوازم خانگی شهر بانه ست که تونسته در مدت زمان کوتاهی اعتبار و اعتماد زیادی بین مشتری هاش زیادی پیدا کنه و اجناس با کیفیتی رو تحویل اونها بده.

خوشبختانه فروشگاه ما امکان تحویل درب منزل رو برای مشتری های خودش فراهم کرده و شما عزیزان میتونید با پرداخت بیعانه سفارش خودتون رو ثبت کنید و بعد از تحوبل و تست کولر مابه تفاوت اون رو درب منزل پرداخت کنید. یکی دیگه از مزیت هایی که جا داره بهتون بگیم اینه که ما به شما تضمین سلامت کالا رو میدیم یعنی نگران معیوب بودن سفارش خودتون نباشید ما اون رو صحیح و سالم به دستتون میرسونیم.

اگر شما هم قصد دارید از بانه خرید کنید میتونید هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین از طریق شماره های زیر و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما آدرس حضوری فروشگاه ما رو بردارید و به ما مراجعه کنید.


 

خرید کولر گازی جنرال شکار از گناوه

از اونجایی که حتما شما هم میدونید و اطلاع دارید گناوه چون بندره و اکثر اجناسش رو از طریق بندر وارد میکنه قیمت کولر گازی اونجا نیز مثل بانه ست و تفاوت قیمت چندانی با هم ندارند. خوشبختانه فروشگاه سرخ هم در شهر بانه و هم در گناوه فعالیت داره و شما عزیزان میتونید از طریق فروشکاه سرخ هم از بانه و هم از گناوه خرید کنید فقط کافیع با شماره های ما تماس بگیرید و مدل کولر گازی خودتون رو انتخاب کنید و ما هم بسته به شهر شما و موقعیت مسکونی تون تصمیم میگیریم که سفارشتون رو از بانه یا گناوه ارسال کنیم.

کولر گازی جنرال شکار موتور سنگین

نام محصولقیمتتاریخ آپدیتpa_air-conditioner-type pa_compressor-type pa_inverter

کولر گازی جنرال شکار سرد و گرم

نام محصولقیمتتاریخ آپدیتpa_air-conditioner-type pa_compressor-type pa_inverter

کولر گازی جنرال شکار کم مصرف

کولر گازی های کم مصرف همان اینورتردارها هستند. جالبه بدونید که تمام انرژی و مقدار مصرف برق کولر گازی ها هنگام روشن شدنشون هست و برای اینکه موتورشون روشن بشه و به دور مورد نظر برسه برق زیادی مصرف میکنه. کولرگازی های اینورتردار هیچ وقت موتورشون به طور مطلع نمی ایسته و همیشه به صورت آهسته در حال چرخشه و با روشن کردنش خیلی زود شروع به کار میکنه و نیاز به صرف انرژی و برق زیاد نداره به همین دلیل کم مصرف هستند.

موتور کولر گازی های سبک T1 نام دارد که اونا هم کم مصرف هستن.

کولر گازی جنرال شکار اینورتر دار

نام محصولقیمتتاریخ آپدیتpa_air-conditioner-type pa_compressor-type pa_inverter

کولر گازی جنرال شکار موتور سبک

نام محصولقیمتتاریخ آپدیتpa_air-conditioner-type pa_compressor-type pa_inverter

لیست قیمت کولر گازی جنرال شکار

نام محصولقیمتpa_air-conditioner-type pa_compressor-type pa_inverter