بهترین کولر گازی ایوولی⭐ 3 تا از پرفروش ترین مدل ها!

کولر گازی ایوولی به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع مدرن، از مزایای بسیاری برخوردار است. این مزایا شامل کارایی بالا، صدا کم، ابعاد کوچک، قابلیت کنترل دما و رطوبت، نصب آسان و همچنین کاهش مصرف انرژی می باشد. همچنین، کولر گازی ایوولی معمولاً با سیستم های فیلتراسیون هوا همراه است که هوای داخلی را از ذرات معلق و آلودگی های دیگر پاک می کند و کیفیت هوای داخلی را بهبود می بخشد.

بهترین کولر گازی ایوولی

  بهترین کولر گازی ایوولی + پرفروش ترین ها

  مشخصات کولر گازی های بالا:


   بهترین کولر گازی ایوولی 12000

   ← ←

   نام محصولوضعیتقیمت

   بهترین کولر گازی ایوولی 18000

   ← ←

   نام محصولوضعیتقیمت

   بهترین کولر گازی ایوولی 24000

   ← ←

   نام محصولوضعیتقیمت

   بهترین کولر گازی ایوولی 30000

   ← ←

   نام محصولوضعیتقیمت

   بهترین مدل کولر گازی ایوولی

   کولرهای گازی ایوولی با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تولید کولرهای گازی، محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را به بازار عرضه می‌کنند. چند مدل از بهترین کولرهای گازی ایوولی شامل :

   ۱- کولر گازی ایوولی مدل AC-18000: کولر گازی ایوولی مدل AC-18000 برای فضاهای کوچک و متوسطی با مساحت حدود ۲۰ تا ۳۰ متر مربع مناسب است .
   ۲- کولر گازی ایوولی مدل AC-24000: کولر گازی ایوولی مدل AC-24000 برای فضاهای بزرگ با مساحت حدود ۳۵ تا ۴۵ متر مربع مناسب است.
   ۳- کولر گازی ایوولی مدل AC-30000: کولر گازی ایوولی مدل AC-30000 برای فضاهای بزرگ و با متراژ بالا مناسب است. این کولر گازی دارای توان خنک کنندگی 30000 وات است و می‌تواند فضاهایی با متراژ بالا را به خوبی خنک کند. به عنوان مثال، این کولر گازی می‌تواند برای استفاده در فضاهایی با متراژ حدود 300 تا 400 متر مربع مناسب باشد. این مدل‌ها با توجه به نیاز شما به سرمایش فضاهای کوچک و بزرگ، در اندازه‌های مختلفی قابل تهیه هستند. همچنین، با توجه به کارایی و قابلیت‌های متنوع این محصولات، ممکن است برای شما مدل دیگری از کولر گازی ایوولی نیز مناسب باشد

   3.4
   کولر گازی ایوولی, کولر گازی

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *