اسپرسو ساز ⭐ قیمت و خرید دستگاه اسپرسو ساز اتوماتیک خانگی در بانه

در حال نمایش 12 نتیجه

دستگاه اسپرسو ساز

اسپرسوساز: در این پیج از فروشگاه لوازم خانگی سرخ لیستی از تمامی اسپرسوساز را قرار داده ایم. با استفاده از فیلتر های موجود در صفحه، سریع تر محصول مورد نیاز خود را میتونید پیدا کنید.برای انتخاب و خریدی عالی، بهتر است قبل از تصمیم به انتخاب محصول، با مشاورین و فروشندگان ما در تماس باشید تا بهترین خرید را با ما تجربه کنید. همچنین از طریق فرم پایین صفحه میتوانید [اطلاعات تماس خود + سوال های داخل فرم] درخواست مشاوره بدید و صبر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسپرسو ساز بانه

قیمت اسپرسو ساز در بانه به دلیل مرزی بودن آن نسبت به سایر شهر های ایران مناسب تر هست. علاوه بر قیمت، اسپرسوساز های بانه ای مستقیا از عراق وارد میشن و همه اصلی و اورجینال هستند. به همین دلیل با کیفیت ترین اسپرسو ساز ها رو میتونید در بانه خرید کنید. اسپرسو ساز ها در برند ها و مارک های مختلفی در بازار موجود هستند در زیر لیستی از همه مارک های اسپرسو ساز ها را مشاهده میکنید.

  • اسپرسو ساز دلونگی
  • اسپرسوساز همیلتون
  • اسپرسوساز نوا
  •  اسپرسوساز مایر
  • اسپرسو ساز عرشیا

لیست قیمت قهوه ساز اسپرسو در بانه

نام قیمت آپدیت
اسپرسوساز گوسونیک GEM 869 مدل 1200 وات3,450,000 
اسپرسو ساز فیلیپس HD74573,300,000 
اسپرسوساز مایر 850 وات Maier MR-120
اسپرسوساز 850 وات مایر MR-4316,400,000 
اسپرسو ساز مایر 1350 وات مدل MR-14006,000,000 
اسپرسو ساز مایر 1350 وات مدل MR-8885,600,000 
اسپرسوساز و قهو ساز 1350 وات مایر مدل Maier MR-15006,900,000 
اسپرسو ساز دلونگی 1750 وات BCO421 Delonghi8,900,000 1402/9/18 3:32PM
اسپرسو ساز دلونگی 1750 وات DeLonghi BCO43110,490,000 
اسپرسوساز دلونگی 1300 وات EC685M Delonghi7,698,000 
اسپرسوساز دلونگی 1100 وات Delonghi ECP 35.316,949,000 
اسپرسو ساز دلونگی 351 – 1100 وات مدل BG3519,300,000 

اسپرسو ساز کوچک

اسپرسو سازهای کوچک برای افرادی که در فضاهای کوچک زندگی می‌کنند یا به دنبال یک دستگاه سبک و قابل حمل هستند، بسیار مناسب هستند. وزن اسپرسو سازهای کوچک معمولاً در حدود ۱ تا ۳ کیلوگرم است. این وزن بسیار مناسب برای حمل و نقل آسان و استفاده در فضاهای کوچک است. با این حال، برخی از اسپرسو سازهای کوچک تر و سبک تر هم وجود دارند که وزن آن‌ها حدود ۵۰۰ گرم تا ۱ کیلوگرم است. قبل از خرید اسپرسو ساز کوچک، بهتر است وزن دقیق آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که قابلیت حمل و نقل آن برای شما مناسب است.

قهوه ساز و اسپرسو ساز ارزان

اسپرسو ساز دستی از نظر قیمت ارزان‌تر از اسپرسو سازهای برقی است و همچنین برای کسانی که به دنبال تجربه‌ی تهیه قهوه اسپرسو در خانه هستند، گزینه‌ی مناسبی است.

اسپرسو ساز حرفه ای

اسپرسو ساز حرفه‌ای یک دستگاه تخصصی برای تهیه قهوه اسپرسو است که برای استفاده در کافه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌های قهوه مناسب است. این دستگاه‌ها از قهوه‌سازهای خانگی با قابلیت‌های بیشتر و کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

اسپرسو ساز حرفه‌ای برای تهیه قهوه اسپرسو از دو بخش اصلی تشکیل شده است: بخش قهوه‌سازی و بخش بخاری. در بخش قهوه‌سازی، قهوه‌ی خام را با فشار بالا و در دمای بالا به قهوه‌ی اسپرسو تبدیل می‌کند. در بخش بخاری نیز، بخار آب را برای تهیه کرم قهوه و یا برای تبدیل شیر به بخار برای تهیه قهوه‌های داغ و سرد استفاده می‌کند.اسپرسو ساز حرفه‌ای دارای قابلیت‌های مختلفی مانند تنظیم دما، فشار و زمان قهوه‌سازی است. همچنین، برخی از این دستگاه‌ها دارای قابلیت تهیه قهوه‌ی داغ و سرد، تهیه کرم قهوه و همچنین تهیه قهوه‌ی لاته نیز هستند.

اسپرسو ساز دستی

اسپرسو ساز دستی یک دستگاه ساده و قابل حمل برای تهیه قهوه اسپرسو است که بیشتر برای استفاده در خانه، کمپینگ، سفر و محیط‌هایی که به برق دسترسی ندارند مناسب است. برای استفاده از اسپرسو ساز دستی، ابتدا باید قهوه‌ی خام را به فنجان اسپرسو اضافه کرده و آن را فشار داده تا قهوه‌ی اسپرسو تهیه شود. این دستگاه‌ها دارای یک بخش برای قرار دادن قهوه‌ی خام و یک بخش برای قرار دادن آب هستند. با قرار دادن قهوه‌ی خام در بخش مربوطه و قرار دادن آب داغ در بخش دیگر، می‌توانید با استفاده از پمپ دستی، آب را از طریق قهوه‌ی خام عبور داده و قهوه‌ی اسپرسو تهیه کنید.

اسپرسو ساز اتوماتیک

اسپرسو ساز اتوماتیک یک دستگاه تخصصی برای تهیه قهوه اسپرسو است که برای استفاده در کافه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌های قهوه مناسب است. این دستگاه‌ها از قهوه‌سازهای خانگی با قابلیت‌های بیشتر و کیفیت بالاتری برخوردار هستند.اسپرسو ساز اتوماتیک دارای یک صفحه‌ی نمایش بزرگ است که برای تنظیم دما، فشار و زمان قهوه‌سازی استفاده می‌شود.

همچنین، این دستگاه‌ها دارای یک باکس برای قرار دادن قهوه‌ی خام و یک باکس برای قرار دادن آب هستند. با قرار دادن قهوه‌ی خام در بخش مربوطه و قرار دادن آب در باکس دیگر، می‌توانید با استفاده از دکمه‌ی شروع، دستگاه را به کار اندازی کنید و قهوه‌ی اسپرسو تهیه کنید.

اسپرسو ساز اتوماتیک دارای قابلیت‌های مختلفی مانند تنظیم دما، فشار و زمان قهوه‌سازی است. همچنین، برخی از این دستگاه‌ها دارای قابلیت تهیه قهوه‌ی داغ و سرد، تهیه کرم قهوه و همچنین تهیه قهوه‌ی لاته نیز هستند. با توجه به قابلیت‌های بیشتر و کیفیت بالاتر، این دستگاه‌ها از قیمت بالایی برخوردار هستند.

اسپرسو ساز برقی

اسپرسو ساز برقی یک دستگاه الکتریکی است که برای تهیه قهوه اسپرسو با استفاده از فشار بالا و آب گرم استفاده می‌شود. این دستگاه شامل یک مخزن آب، یک بخاری برقی برای ساخت بخار آب، یک جعبه فشار بالا برای قهوه، یک دسته برای فشردن قهوه و یک محفظه برای دور ریختن قهوه است.

برای استفاده از اسپرسو ساز برقی، ابتدا باید مخزن آب را با آب پر کنید. سپس قهوه را در جعبه فشار بالا قرار داده و با دسته قهوه را فشرده کنید. سپس دستگاه را روشن کرده و صبر کنید تا بخار آب درست شود. سپس با استفاده از دسته بخار آب را به قهوه اضافه کنید و منتظر بمانید تا قهوه آماده شود.

در نهایت، قهوه آماده شده در محفظه قرار دارد و می توانید آن را برای سرویس دهی استفاده کنید. اسپرسو ساز برقی به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین روش های تهیه قهوه در سراسر جهان شناخته شده است.

خرید اسپرسو ساز

برای خرید اسپرسو ساز باید ابتدا تعیین کنید که چه نوع دستگاهی مورد نیاز دارید. اسپرسو ساز های خانگی در دو نوع دستی و برقی عرضه می شوند. اسپرسو ساز های دستی برای کاربرانی که به جستجوی تجربه دستی و هنری در تهیه قهوه هستند مناسب هستند، در حالی که اسپرسو ساز های برقی برای کاربرانی که به دنبال سرعت، راحتی و نتایج قابل اطمینان هستند مناسب هستند.

در نوع برقی، باید به قدرت و ویژگی های دیگری همچون حجم ظرف، فشار، تعداد فیلتر و … توجه کنید. برای خرید بهترین اسپرسو ساز برقی می‌توانید به برندهای معروفی همچون DeLonghi, Breville, Saeco, Jura, Gaggia, و Rancilio مراجعه کنید و بر اساس نیاز و بودجه خود یک مدل مناسب انتخاب کنید.

خرید اسپرسوساز از بانه

خرید اسپرسوساز از بانه [پرداخت درب منزل + ارسال سریع] – بهترین اسپرسوساز – لیست قیمت اسپرسوساز در بازار گناوه و بانه