برنامه کنترل کولر گازی ایوولی ۲۴۰۰۰ و 30000 – آموزش و راهنمای ریموت کنترل اسپلیت ایوولی گلدن ۱۸۰۰۰

کنترل کولر گازی ایوولی ممکن است بر اساس مدل و نوع کنترلری که بر روی دستگاه نصب شده است، متفاوت باشد. اما در اکثر موارد، کنترل کولر گازی ایوولی با استفاده از کنترلر یا ریموت کنترل انجام می‌شود. در ادامه، یک روش عمومی برای کنترل کولر گازی ایوولی را برای شما توضیح می‌دهم:

کولر گازی ایوولی

کولر گازی 12000 ایوولی

کولر گازی 18000 ایوولی

کولر گازی 24000 ایوولی

کولر گازی 30000 ایوولی

آموزش کنترل کولر گازی ایوولی

 • روشن کردن کولر گازی: مطمئن شوید که واحد داخلی و واحد خارجی کولر گازی متصل و منبع برق آن روشن است. روشن کردن واحد داخلی را با استفاده از دکمه روشن/خاموش روی دستگاه یا ریموت کنترل انجام دهید. ممکن است نیاز به فشردن دکمه روشن/خاموش برای چند ثانیه باشد تا کولر گازی روشن شود.
 • تنظیم دما: با استفاده از ریموت کنترل، دکمه دما یا “+” و “-” را پیدا کنید. با فشار دادن دکمه “+” می‌توانید دمای داخلی را بالا ببرید و با فشار دادن دکمه “-” می‌توانید دمای داخلی را کم کنید. این دکمه‌ها ممکن است با عنوان‌های مختلف مانند “تنظیم دما” یا “دما +” و “دما -” نمایش داده شوند.
 • تنظیم سرعت باد: با استفاده از ریموت کنترل، دکمه سرعت باد یا “فن” را پیدا کنید. با فشار دادن این دکمه، می‌توانید سرعت باد را تنظیم کنید. در برخی از مدل‌ها، سه یا چهار سرعت باد (مانند کند، متوسط، سریع و خیلی سریع) وجود دارد که با هر بار ف
 • شار دادن دکمه، سرعت باد تغییر می‌کند.
 • تنظیم حالت عملکرد: روی ریموت کنترل، دکمه حالت یا “Mode” را پیدا کنید. با فشار دادن این دکمه، می‌توانید حالت عملکرد کولر گازی را تغییر دهید. برخی از حالت‌های معمول شامل خنک کردن، گرم کردن، تهویه و هوادهی می‌باشد. با هر بار فشار دادن دکمه، حالت عملکرد تغییر می‌کند.
 • تنظیم سایر توابع: روی ریموت کنترل، دکمه‌هایی مانند تایمر، تنظیمات خاص، حالت خواب و غیره وجود دارند که ممکن است برای تنظیمات پیشرفته کولر گازی استفاده شوند. در صورت نیاز، دفترچه راهنمای کولر گازی را مطالعه کنید تا از تمام قابلیت‌ها و توابع آن مطلع شوید.

لطفاً توجه داشته باشید که این توضیحات عمومی بوده و ممکن است با مدل خاص کولر گازی ایوولی شما متفاوت باشد. بنابراین، بهتر است دفترچه راهنمای کولر گازی خود را بررسی کنید تا روش‌های کنترل دقیق تر و مربوط به مدل خاصتان را بیابید.

مرتبط: خرید کولر گازی از بانه

برنامه کنترل کولر گازی ایوولی ( 18000، 24000، 30000)

معمولاً کولرهای گازی ایوولی دارای برنامه کنترلی خاصی هستند که از طریق ریموت کنترل یا اپلیکیشن موبایل قابل دسترسی هستند. برای استفاده از برنامه کنترل کولر گازی ایوولی، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. نصب و راه‌اندازی برنامه:
 • در گوشی هوشمند یا تبلت خود، به فروشگاه اپلیکیشن موبایل مراجعه کنید (مانند App Store یا Google Play) و برنامه کنترل کولر گازی ایوولی را جستجو کنید. لینک برنامه
 • برنامه را دانلود و نصب کنید.
 • پس از نصب برنامه، آن را اجرا کنید.
 1. اتصال کنترلر به برنامه:
 • باز کنید برنامه کنترل کولر گازی ایوولی را.
 • در صفحه اول برنامه، احتمالاً یک دکمه به نام “افزودن دستگاه” یا “اتصال به دستگاه” وجود دارد. روی آن کلیک کنید.
 • دستگاه کنترلر را روشن کنید و منتظر شوید تا به حالت آماده باشد.
 1. تنظیمات اتصال:
 • در صفحه افزودن دستگاه، ممکن است برنامه از شما بخواهد تا به یک شبکه Wi-Fi متصل شوید. از منوی تنظیمات گوشی خود، به بخش Wi-Fi بروید و به شبکه مورد نظر متصل شوید.
 • پس از اتصال به شبکه Wi-Fi، برنامه به دنبال دستگاه‌های قابل اتصال خواهد بود. دستگاه کنترلر را انتخاب کنید.
 1. تنظیمات کنترل:
 • پس از اتصال به دستگاه کنترلر، برنامه به شما امکان کنترل کولر گازی را می‌دهد. می‌توانید دما، سرعت باد، حالت عملکرد و سایر تنظیمات را از طریق برنامه تغییر دهید.

مراحل بالا مربوط به برنامه کنترل کولر گازی ایوولی به طور کلی هستند. لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است برخی از جزئیات مانند نام دکمه‌ها یا تنظیمات دقیق در هر برنامه متفاوت باشد. بهتر است دستیابی به دفترچه راهنمای استفاده از برنامه کنترل کولر گازی ایوولی خود را بررسی کنید تا راهنمایی‌های دقیق تری را بدست آورید.

برنامه کنترل کولر گازی ایوولی – کنترل کولر گازی ایوولی ۲۴۰۰۰ – کنترل کولر گازی ایوولی 30000 – کنترل کولر گازی ایوولی – کنترل اسپیلت ایوولی – عکس کنترل کولر گازی ایوولی – کنترل کولر ایوولی – evvoli راهنمای کنترل کولر گازی ایوولی – کنترل کولر گازی ایوولی 24000 – کنترل کولر گازی ایوولی گلدن – کنترل ایوولی – ریموت کنترل کولر گازی ایوولی – کنترل کولر گازی ایوولی ۱۸۰۰۰ – کنترل کولر ایوولی ۱۲ هزار – تنظیمات کنترل اسپیلت ایوولی

3.8
کولر گازی ایوولی, کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *