کنترل کولر گازی گری⭐ برنامه، آموزش و راهنمای ریموت کنترل اسپلیت گری2400 و 30000

بسیاری از افراد هنگام استفاده از کولرهای گازی با مشکلاتی مانند به هم ریختن تنظیمات دما، صفحه نمایش با اشکال متفاوت و زیاد، عدم آشنایی با نحوه کار با ریموت کنترل و وجود دکمه‌ها و بروشورهای به زبان انگلیسی روبه‌رو می‌شوند. در این آموزش، قصد داریم به شما نحوه کار با ریموت کنترل کولر گازی را آموزش دهیم و چگونگی تنظیم آن را در بهترین حالت توضیح دهیم. در بازار، برندهای مختلف سازنده کولرهای گازی با مدل‌های متنوعی وجود دارند که اکثر ریموت کنترل‌های آنها از کلیدها و تنظیمات تقریباً مشابهی استفاده می‌کنند. در این آموزش، با نحوه کار با ریموت کنترل کولر گازی برند گری (GREE) آشنا می‌شویم.

اما چرا باید گری (GREE) را انتخاب کنیم؟

از سال 2005 تا به حال، گری (GREE) انتخاب برتر مشتریان بوده است. این شرکت با بهره‌برداری از تیم قدرتمند تحقیق و تولید و بهبود محصولات سرمایشی و گرمایشی و ایجاد رابط کاربری ساده و قابل فهم برای کاربران خود، توانست به عنوان پرفروش‌ترین شرکت تولیدکننده محصولات سرمایشی و گرمایشی در جهان شناخته شود. این برند با رضایت بالای خریداران در ایران نیز محبوبیت زیادی کسب کرده است. بنابراین، با یادگیری و آشنایی با نحوه استفاده و تنظیمات مختلف ریموت کنترل کولر گازی گری، می‌توانید به ترین نتیجه را با کارایی بالا و کمترین مصرف انرژی به دست آورید.

برنامه کنترل کولر گازی گری ( 18000، 24000، 30000)

ریموت کنترل کولر گازی گری (GREE) با استفاده از چینش مناسب نمادها (آیکون) و صفحه نمایش ساده و قابل فهم، همراه با قفل کلیدها (قفل) برای جلوگیری از تغییرات غیرقصدی در تنظیمات، سادگی کار با آن را به حداکثر می‌رساند.

دانلود از گوگل پلی

- کنترل کولر گازی گری⭐ برنامه، آموزش و راهنمای ریموت کنترل اسپلیت گری2400 و 30000

آموزش کنترل کولر گازی گری

آشنایی با کلیدهای ریموت کنترل:

 • روشن و خاموش کردن کولر (ON, OFF): با فشار دادن کلید قدرت، کولر روشن یا خاموش می شود. شنیدن صدایی شبیه به “di” یا ظاهر شدن آیکون “OPER” نشان می دهد که ارتباط بین ریموت کنترل و پنل کولر برقرار است. با فشار دادن هر کلید، صدای “di” شنیده می شود و دستور به کولر ارسال می شود.
 • حالت (MODE): با فشار دادن کلید حالت، حالت عملیاتی کولر را تنظیم می کنید. کولر گازی گری (GREE) دارای 5 حالت مختلف است. با هر فشار دادن کلید، آیکون مربوط به حالت نمایش داده می شود و تنظیمات حالت به پنل ارسال می شود.
 • حالت های مختلف کولر گازی گری (GREE): حالت اتوماتیک (AUTO): با فشار دادن کلید حالت و تنظیم کولر در این حالت، کولر بر اساس دمای تنظیم شده توسط شما، دمای خروجی را تنظیم می کند. در این حالت، تعیین حالت کولر (سرما یا گرما) به صورت اتوماتیک توسط کولر انجام می شود. این حالت در صورت عدم حضور برای مدت طولانی در محل کاربرد دارد. حالت سرد (COOL): در این حالت، کولر دمای خروجی را کمتر از دمای اتاق تنظیم می کند. این حالت در فصل گرما و برای کاهش دمای اتاق کارآمد است. دمای خروجی در این حالت می تواند به صورت اتوماتیک یا دستی تنظیم شود. حالت خشک (DRY): در این حالت، کولر برای کاهش رطوبت و خشک شدن هوای خروجی، رطوبت محیط را بیشتر می کند. این حالت در مواقعی که هوا شرجی است کارآمد است.
- کنترل کولر گازی گری⭐ برنامه، آموزش و راهنمای ریموت کنترل اسپلیت گری2400 و 30000
- کنترل کولر گازی گری⭐ برنامه، آموزش و راهنمای ریموت کنترل اسپلیت گری2400 و 30000
- کنترل کولر گازی گری⭐ برنامه، آموزش و راهنمای ریموت کنترل اسپلیت گری2400 و 30000
 • حالت فن (FAN): در این حالت، فقط فن کولر فعال است و هیچ حالت سرد یا گرمایی فعال نیست. در این حالت، هوای بیرون بدون تغییری وارد اتاق می شود. حالت فن در مواقعی که هوای بیرون خنک است و دمای مطلوبی در اتاق وجود دارد، استفاده می شود.
 • حالت گرما (HEAT): با نمایش آیکون شبیه به خورشید در حالت ها، کولر گازی گری (GREE) دمای خروجی را بالا می برد. این حالت در فصل زمستان استفاده می شود تا گرما به داخل خانه تامین شود.
 • توربو (نهایت قدرت، TURBO): هنگامی که کلید توربو را در ریموت کنترل فشار می‌دهید، فن به حالت نهایت قدرت قرار می‌گیرد و قدرت و پرتاب هوای خروجی در حداکثر مقدار خود قرار می‌گیرد. این ویژگی در روزهای بسیار گرم یا بسیار سرد کارآمد است.
 • کلیدهای تنظیم دما: با فشار دادن کلید بالا، دما را افزایش و با فشار دادن کلید پایین، دما را کاهش می‌دهید. برای قفل کردن تنظیمات و جلوگیری از تغییر دما به صورت تصادفی توسط افراد، همزمان کلید بالا و پایین را فشار دهید تا آیکون قفل در صفحه نمایش نشان داده شود. برای غیرفعال کردن قفل نیز همین کار را تکرار کنید.
 • تنظیم هدایت کننده افقی و عمودی: در پنل کولر گازی گری، دو تنظیم کننده برای زاویه هوای خروجی وجود دارد. تنظیم کننده عمودی (یک عدد) در بخش بیرونی پنل قرار دارد و تنظیم کننده‌های داخلی با تعداد بیشتری، زاویه هوای خروجی را در جهت راست و چپ تغییر می‌دهند.
 • تنظیم کردن زاویه افقی: هنگام روشن کردن کولر گازی، تنظیم کننده‌های زاویه به حالت پیش‌فرض (به طور متناوب چرخش به اطراف) قرار دارند. با فشار دادن مجدد این کلید، حالت خطوط روبروی آیکون پنل در صفحه نمایش تغییر می‌کند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود، آن را در ۷ زاویه پرتاب مختلف تنظیم کنید.
- کنترل کولر گازی گری⭐ برنامه، آموزش و راهنمای ریموت کنترل اسپلیت گری2400 و 30000
 • تنظیم کردن زاویه عمودی: این عمل نیز مشابه تنظیم کننده زاویه افقی است و با هر فشار دادن کلید، حالت خطوط روبروی آیکون پنل و بنابراین زاویه تنظیم کننده بیرونی تغییر می‌کند، اما در جهت بالا و پایین.
 • حالت خواب (Sleep): این حالت در هنگام استراحت و خواب کاربرد دارد. وقتی کلید خواب (Sleep) را فشار می‌دهید، کولر بر اساس دمای حس شده، در حالت سرد (COOL) با گذشت یک ساعت، ۱ درجه سلسیوس دما را افزایش و با گذشت ۲ ساعت، ۲ درجه سلسیوس دما را افزایش می‌دهد. در حالت گرم با گذشت یک ساعت، ۱ درجه سلسیوس کاهش و با گذشت مدت زمان ۲ ساعت، ۲ درجه سلسیوس دمای هوا را کاهش خواهد داد.
 • حالت دمای خودکار (I FEEL): در برخی از کولر گازی‌های گری، سنسور تشخیص دما درون ریموت کنترل قرار گرفته است که به تشخیص دمای اطراف خود می‌پردازد. با فشار دادن این کلید و ظاهر شدن آیکون «F» در بالای صفحه نمایش و فعال شدن حالت «I FEEL» یا «Feeling»، دمای محیط اطراف ریموت کنترل شناسایی شده و به پنل کولر ارسال می‌شود. کولر بر اساس دمای شناسایی شده، دمای هوای خروجی را تنظیم می‌کند تا دمای هوای محیط در همان حد مطلوب قرار بگیرد. توصیه می‌شود به هنگام فعال کردن این حالت، ریموت کنترل را در نزدیکی خود قرار دهید تا دمای محیط با دمای هوای اطراف شما تنظیم شود.

.

3.9
کولر گازی گری, کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *