لباسشویی r5 و v5

ال جی یکی از تولید کننده های مطرح بازار است که این روزا نیاز کاربراشو نشونه گرفته و اکثر لباسشویی های بازار رو تامین کرده، لبایشویی r5 و v5 یکی از پرفروش ترین لباسشویی های این برند که از دید کاربران جز بهترین ها هستن.

در اینجا ما قراره تفاوت هایی که این دو لباسشویی با هم دارند رو براتون توضیح بدیم هر چند که از نظر ظاهری تاوت زیادی با هم ندارند و تفاوت چشمگیرو قابل توجهی که دارن از نظر ابعاد و اندازه شونه.

لباسشویی R5

لباسشویی ال جی r5

ظرفیت بالا: لباسشویی R5 دارای ظرفیت 12 کیلوگرم است که از ظرفیت بالای آن می‌توان در خانواده‌های بزرگ استفاده کرد.
تکنولوژی AI DD: این تکنولوژی با توجه به وزن و نوع پارچه لباس، شستشوی بهینه را برای هر نوع لباس انجام می‌دهد.
تکنولوژی Steam: با استفاده از بخار آب، لباس‌های شما نرم و تمیزتر می‌شوند.
مصرف کم آب و برق: لباسشویی R5 با توجه به تکنولوژی Inverter Direct Drive و استفاده بهینه از آب، مصرف کمتری نسبت به لباسشویی‌های معمول دارد.

لباسشویی V5

لباسشویی ال جی v5

ظرفیت متوسط: لباسشویی V5 دارای ظرفیت 8 کیلوگرم است که مناسب برای خانواده‌های کوچک و متوسط است.
تکنولوژی AI DD: همانند لباسشویی R5، لباسشویی V5 نیز با استفاده از تکنولوژی AI DD، شستشوی بهینه را برای هر نوع لباس انجام می‌دهد.
مصرف کم آب و برق: لباسشویی V5 با توجه به تکنولوژی Inverter Direct Drive و استفاده بهینه از آب، مصرف کمتری نسبت به لباسشویی‌ های معمول دارد.
با توجه به مشخصات فنی، لباسشویی R5 برای خانواده‌های بزرگ و لباسشویی V5 برای خانواده‌های کوچک و متوسط مناسب است. همچنین، تکنولوژی AI DD در هر دو محصول، شستشوی بهینه و کارایی بالایی را به کاربران ارائه می‌دهد.

تفاوت لباسشویی r5 و v5

از آنجایی که این دو لباسشویی تفاوت زیادی با هم ندارند و از نظر ظاهری و فنی شبیه هم هستن چندتا از تفاوت هایی که دارند از نظر ابعاد و اندازه است که لباسشویی V5 به نسبت R5 بزرگتر است پایین تر اندازه دقیق این دو لباسشویی رو براتون مینویسیم.

V5R5
ارتفاع:  850 میلیمترارتفاع: 850 میلیمتر
عرض: 600 میلیمترعرض: 600 میلیمتر
عمق : 620 میلیمترعمق: 550 میلیمتر

2.7
لباسشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *