تلویزیون سامسونگ سری 5 ⭐ قیمت و خرید تلویزیون های سری 5 سامسونگ

تلویزیون سامسونگ سری 5 شامل تلویزیون های هوشمند با کیفیت بالا و اندازه های مختلف می‌شوند. این تلویزیون ها از تکنولوژی های مانند 4K و 8K، HDR و QLED بهره می‌برند و به صورت پنل های صفحه تخت، منحنی و 360 درجه تولید می‌شوند.

تلویزیون های سامسونگ سری 5

تلویزیون های سری 5 سامسونگ دارای ویژگی هایی همچون صدای فضایی 3D، سیستم صوتی Dolby Digital Plus، قابلیت اتصال به اینترنت و دسترسی به برنامه های مختلف از طریق پورت های HDMI و USB می‌باشند. همچنین این تلویزیون ها از سیستم عامل Tizen سامسونگ پشتیبانی می‌کنند که قابلیت های اضافی مانند پشتیبانی از برنامه های اندرویدی و سرویس های استریمینگ را فراهم می‌کند.

[mypost cat=”somsung”]

(موجودها)

خرید تلویزیون سری 5 سامسونگ

نام محصولقیمتتاریخ آپدیت

مرتبط: تلویزیون ال جی سری 5تلویزیون های سونی سری 5

قیمت تلویزیون های سری 5 سامسونگ در بانه

قیمت تلویزیون های سری 5 سامسونگ، بسته به اندازه، تکنولوژی صفحه نمایش، ویژگی ها و سایر جزئیات متفاوت است. برای مثال، یک تلویزیون 55 اینچی سری 5 با قابلیت‌های پیشرفته می‌تواند حدود 150 تا 300 دلار و یا بیشتر هزینه کند. البته، قیمت هر مدل تلویزیون سامسونگ سری 5 در زمان مختلف و با توجه به تخفیفات و پیشنهادات مختلف ممکن است متفاوت باشد. در کل، تلویزیون های سری 5 سامسونگ با توجه به ویژگی ها و تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای که دارند، قیمت بالایی دارند و از جمله تلویزیون های پرفروش در بازار تلویزیون های هوشمند هستند.

تلویزیون سامسونگ 43 اینچ سری 5

تلویزیون های سامسونگ 43 اینچ، مدل‌های مختلفی دارند که قیمت و ویژگی‌های آنها ممکن است متفاوت باشند. در این جا میتوانید تمامی تلویزیون های سامسونگ 43 اینچ سری 5 را مشاهده و خرید کنید. در صورتی که محصولی در اینجا مشاهده نمیکنید به معنی موجود نبودن آن در سایت و یا در بازار است. لیست کل تلویزیون های 43 اینچ سامسونگ را میتوانید در لینک زیر مشاهده و خرید کنید.

نام محصولقیمتتاریخ آپدیت

خرید تلویزیون سامسونگ 43 اینچ

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ سری 5

تلویزیون های سامسونگ 50 اینچ، مدل‌های مختلفی دارند که قیمت و ویژگی‌های آنها ممکن است متفاوت باشند. در این جا میتوانید تمامی تلویزیون های سامسونگ 50 اینچ سری 5 را مشاهده و خرید کنید. در صورتی که محصولی در اینجا مشاهده نمیکنید به معنی موجود نبودن آن در سایت و یا در بازار است. لیست کل تلویزیون های 50 اینچ سامسونگ را میتوانید در لینک زیر مشاهده و خرید کنید.

نام محصولقیمتتاریخ آپدیت

خرید تلویزیون سامسونگ 50 اینچ

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ سری 5

تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ، مدل‌های مختلفی دارند که قیمت و ویژگی‌های آنها ممکن است متفاوت باشند. در این جا میتوانید تمامی تلویزیون های سامسونگ 55 اینچ سری 5 را مشاهده و خرید کنید. در صورتی که محصولی در اینجا مشاهده نمیکنید به معنی موجود نبودن آن در سایت و یا در بازار است. لیست کل تلویزیون های 55 اینچ سامسونگ را میتوانید در لینک زیر مشاهده و خرید کنید.

نام محصولقیمتتاریخ آپدیت

خرید تلویزیون سامسونگ 55 اینچ

مرتبط: خرید تلویزیون از بانه با پرداخت درب منزل

5
تلویزیون سامسونگ, تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *