خرید و قیمت تلویزیون فیلیپس 80 اینچ در بانه و گناوه 🔸 اصلی و اورجینال

هیچ محصولی یافت نشد.

تمامی تلویزیون های 80 اینچ فیلیپس در این صفحه لیست شده اند. در زمان خرید تلویزیون فیلیپس باید به مکانی که قصد دارید تلویزیون را در آن قرار دهید، توجه کنید. چرا که میزان فاصله شما از تلویزیون باعث می‌شود که تجربه بصری بهتری از تلویزیونی که خریداری کرده‌اید داشته باشید. باید تلویزیونی مناسب متراژ خانه خودتان خریداری کنید تا بتوانید از تمام کیفیت آن لذت ببرید. اگر به صفحه تلویزیون خیلی نزدیک باشید، اذیت می‌شوید و اگر از آن خیلی فاصله داشته باشید، نمی‌توانید جزئیات تصویر را به خوبی مشاهده کنید. پس سوالی که در اینجا پیش میاد اینه که:

تلویزیون 80 اینچ برای چه فضایی مناسبه؟

البته برند تلویزیون (فیلیپس) و یا مدل گاها (درصد خیلی کمی) در این فرمول به دلیل میزان روشنایی، کیفیت و سایر چیزا ممکنه تاثیر داشته باشه ولی چندان زیاد نیست که روش حسابی باز کرد اما به هر حال فاصله استاندارد برای تلویزیون 80 اینچ فیلیپس بین 3 متر الی 3 متر و نیم است.

ابعاد (طول و ارتفاع) تلویزیون 80 اینچ فیلیپس : (بدون فریم)

  • طول: 177.0 سانتی متر
  • ارتفاع: 99.6 سانتی متر

قیمت تلویزیون 80 اینچ فیلیپس

دوستان، فروشگاه لوازم خانگی سرخ به دلیل اینکه مکان فعالیتش در شهر بانه هست، اصولا و منطقا قیمت تلویزیون 80 اینچ فیلیپس در این فروشگاه ( و سایر فروشگاه هایی که در بانه قرار دارند ) ارزانتر است. لیست قیمت تلویزیون های فیلیپس 80 اینچ رو در بالای همین صفحه (تک تک تلویزیون ها ) رو میتونید مشاهده کنید. لازم به ذکره که با این نوسانات ارزی و دلاری تماس گرفتن قبل خرید تلویزیون 80 اینچ برای گرفتن قیمت خالی از لطف نباشه.

خرید تلویزیون فیلیپس 80 اینچ

حتما قبل از خرید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا از موجود بودن و قیمت روز آن مطمئن شوید.