تلویزیون توشیبا ساخت کجاست ؟ چین یا ژاپن کدومش ؟!

تلویزیون توشیبا ساخت کجاست : اگه شما هم طرفدار برند و تلویزیون های توشیبا هستید ولی هیچ اطلاعی از کشور ساخت و تاریخچه تاسیس اون ندارید ما اینجا در فروشگاه سرخ قصد داریم که بهتون کشور اصلی تولید کننده و کشورهای مونتاژ کننده این برند رو معرفی کنیم پس تا آخر با ما همراه باشید.

توشیبا ساخت کجاست

شرکت توشیبا یک شرکت ژاپنی است که در سال 1939 با یکی شدن دو شرکت تولید کننده تجهیزات برقی در قرن 19 تاسیس شد. سهام شرکت توشیبا اکنون در بازارهای بورس توکیو، اوزاکا و ناگویا عرضه می‌شود. بر اساس آخرین آمار این برند در مقام نهم جهانی در تولید محصولات صوتی و تصویری قرار گرفته.

توشیبا در چه کشورهایی مونتاژ میشود

تلویزیون‌های توشیبا در حال حاضر در بسیاری از کشورهای جهان تولید می‌شوند. اما مکان‌های اصلی تولید تلویزیون‌های توشیبا عبارتند از:

ژاپن: توشیبا یک شرکت ژاپنی است و تولید بسیاری از محصولاتش از جمله تلویزیون‌ها در خود کشور ژاپن انجام می‌شود.

چین: بخشی از تلویزیون‌های توشیبا در کشور چین تولید می‌شوند. این کشور به عنوان یکی از مراکز تولید الکترونیک جهان شناخته می‌شود.

اندونزی: توشیبا همچنین تلویزیون‌ها را در اندونزی تولید می‌کند. اندونزی نیز یکی از کشورهایی است که برای تولید اجناس الکترونیکی معروف است.

خرید از ما

اگه قصد خریدتلویزیون توشیا رو دارید میتونید با وبسایت ما از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید و هر سوالی داشتید میتونید از کارشناسان و مشاوران ما مشاوره رایگان بگیرید.

5
لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *