هیچ محصولی یافت نشد.

خرید تلویزیون شیائومی 60 اینچ اصلی با قیمت عالی از بانه و گناوه

تمامی تلویزیون های 60 اینچ شیائومی در این صفحه لیست شده اند. در زمان خرید تلویزیون شیائومی باید به مکانی که قصد دارید تلویزیون را در آن قرار دهید، توجه کنید. چرا که میزان فاصله شما از تلویزیون باعث می‌شود که تجربه بصری بهتری از تلویزیونی که خریداری کرده‌اید داشته باشید. باید تلویزیونی مناسب متراژ خانه خودتان خریداری کنید تا بتوانید از تمام کیفیت آن لذت ببرید. اگر به صفحه تلویزیون خیلی نزدیک باشید، اذیت می‌شوید و اگر از آن خیلی فاصله داشته باشید، نمی‌توانید جزئیات تصویر را به خوبی مشاهده کنید. پس سوالی که در اینجا پیش میاد اینه که:

تلویزیون 60 اینچ شیائومی برای چه فضایی مناسبه؟

البته برند تلویزیون و یا مدل گاها (درصد خیلی کمی) در این فرمول به دلیل میزان روشنایی، کیفیت و سایر چیزا ممکنه تاثیر داشته باشه ولی چندان زیاد نیست که روش حسابی باز کرد اما به هر حال فاصله استاندارد برای تلویزیون شیائومی 60 اینچ بین 2.15 متر الی 2.50 متر است.

ابعاد (طول و ارتفاع) تلویزیون 60 اینچ : (بدون فریم)

  • طول: 132 سانتی متر
  • ارتفاع: 74.7 سانتی متر

قیمت تلویزیون 60 اینچ شیائومی

دوستان، فروشگاه لوازم خانگی سرخ به دلیل اینکه مکان فعالیتش در شهر بانه هست، اصولا و منطقا قیمت تلویزیون 60 اینچ شیائومی در این فروشگاه ( و سایر فروشگاه هایی که در بانه قرار دارند ) ارزانتر است. لیست قیمت تلویزیون های 60 اینچ رو در بالای همین صفحه (تک تک تلویزیون ها ) رو میتونید مشاهده کنید. لازم به ذکره که با این نوسانات ارزی و دلاری تماس گرفتن قبل خرید تلویزیون 60 اینچ شیائومی برای گرفتن قیمت خالی از لطف نباشه.

خرید تلویزیون شیائومی 60 اینچ

حتما قبل از خرید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا از موجود بودن و قیمت روز آن مطمئن شوید.