تلویزیون سامسونگ ساخت کجاست؟ ساخت کره، چین، مالزی، مصر و یا چی؟؟

تلویزیون سامسونگ ساخت کجاست: اگه شما هم یکی از طرفدارای برند سامسونگ هستید ولی اطلاعات کافی ازش ندارید و نمیدونید که تو چه کشوری فعالبت میکنه و محصولاتش رو تو جه کشورهایی مونتاژ میکنه بیاید تا بهتون بگیم:

سامسونگ ساخت کجاست

شرکت سامسونگ یک شرکت چندملیتی‌نشین است که در بسیاری از کشورها کارخانه‌های تولیدی دارد. بنابراین، مکان تولید تلویزیون‌های سامسونگ ممکن است با توجه به مدل و سال ساخت، متفاوت باشد. با این حال، بسیاری از تلویزیون‌های سامسونگ در کشورهایی مانندکره جنوبی، چین، ویتنام، مالزی، مکزیک، هند، برزیل و مصر تولید می‌شوند.

[mypost cat=”somsung”]

تشخیص اصلی بودن تلویزیون سامسونگ :

  • بررسی شماره سریال: هر تلویزیون سامسونگ دارای شماره سریال منحصر به فردی است که در بدنه یا بسته بندی محصول نوشته شده است. با وارد کردن این شماره در سایت رسمی سامسونگ، می‌توانید از اصالت تلویزیون مطمئن شوید.
  • بررسی نام تجاری: تلویزیون‌های تقلبی و کپی شده اغلب نام تجاری سامسونگ را با نام‌هایی مانند “Sumsang” یا “Samsong” جایگزین می‌کنند. بنابراین، بررسی نام تجاری و نوشته‌های دیگر روی بسته بندی بسیار مهم است.
  • بررسی قیمت: تلویزیون‌های تقلبی اغلب با قیمت پایین‌تر از بازار به فروش می‌رسند. بنابراین، اگر قیمت تلویزیونی که قصد دارید بخرید، خیلی کمتر از قیمت متوسط بازار است، بهتر است که بررسی‌های بیشتری انجام دهید.
  • بررسی کیفیت تصویر: تلویزیون‌های سامسونگ دارای کیفیت تصویر بالا و جزئیات دقیق هستند. بنابراین، اگر تصویر تلویزیون با کیفیت پایین و ناپایدار است، ممکن است تلویزیونی کپی شده باشد.
5
تلویزیون, تلویزیون سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *