ظرفشویی ال جی ساخت کجاست؟ کره یا چین

شرکت ال جی یک شرکت کره‌ای است و محصولات آن در بسیاری از کشورها به فروش می‌رسد، از جمله ایران. بنابراین، محصولات ال جی از جمله ظرفشویی‌ها ممکن است در کشورهای مختلف ساخته شده باشند. با این حال، برخی از ظرفشویی‌های ال جی در کشور کره جنوبی ساخته می‌شوند. ال جی یک شرکت بزرگ و چندملیتی است که محصولات متنوعی را تولید می کند. خطوط تولید ظرفشویی های ال جی نیز در بسیاری از کشورها و مناطق دنیا وجود دارند، از جمله کره جنوبی، چین، تایلند، ویتنام، مصر، ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی. بنابراین، خط تولید ظرفشویی ال جی در بسته به مکان ساخت و تولید آن متفاوت است. ماشین ظرفشویی هایی که در بانه به فروش میرسند اکثرا مونتاژ کره جنوبی هستند.برای اطلاعات بیشتر در مورد این قضیه می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

ماشین ظرفشویی ال جی اصل کره

ال جی یک شرکت کره‌ای است و محصولات آن شامل ماشین ظرفشویی‌ها نیز در کره جنوبی تولید می‌شوند. بنابراین، برخی از ماشین‌های ظرفشویی ال جی در کشور خودشان، کره جنوبی، تولید و مونتاژ می‌شوند.

ماشین ظرفشویی ال جی مونتاژ چین

بله، شرکت ال جی در کشور چین دارای خطوط تولید است و برخی از محصولات آن، از جمله ماشین ظرفشویی‌ها، در این کشور تولید و مونتاژ می‌شوند. البته، باید گفت که محل ساخت و تولید هر محصول به عهده شرکت تولیدکننده است و ممکن است برخی از ماشین‌های ظرفشویی ال جی در دیگر کشورها ساخته شده باشند.

نظر خودتون رو برای ما و سایر دوستان کامنت کنید.

4
ظرفشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *