تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است ؟!

تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است ؟! : بعضی از افراد همونطور که برند تلویزیون براشون مهمه به اون اندازه کشور سازنده و مونتاژ کننده اون تلویزیون نیز براشون اهمیت داره حتی بعضی از افراد وقتی میبینن یک تلویزیون ساخت مصره درباره خرید اون دو دل میشن یا حتی نسبت به اصل و نا اصل بودنش نیز دچار شک میشن. ما اینجا قراره درباره اینکه تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است و تفاوت تلویزیون های مونتاژ شده در کشورهای مختلف رو بهتون توضیح بدیم.

تلویزیون های ال جی ساخت و مونتاژ کشورهای مختلف تفاوت کیفیتی با هم ندارند و تفاوتشان با هم فقط در این است در بعضی از کشورها قابلیت داشتن منو فارسی و یا رسیور سرخود رو ندارند و تمام.

- تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است ؟!

تفاوت کیفیت ساخت تلویزیون مونتاژ سایر کشورها با هم در چیست؟

شاید براتون عجیب باشه اما باید بدونید که تلویزیون ال جی که در کشورهای مختلف مونتاژ میشن از نظر کیفیت و ساخت هیچ تفاوتی با هم ندارند چون تمام قطعاتی که برای مونتژ کردن تلویزیون مورد نیاز است رو از خود کره جنوبی که کشور اصلی ساخت تلویزیون ال جی است وارد این کشورها میکنند و هر گونه کمی و کاستی یا بی کیفیتی در ساخت و تولید تلویزیون باعث بد نامی و بی اعتبار شدن برند ال میان مردم جی میشه.

حتما الان این سوال براتون پیش اومده که پس چرا ال جی تلویزیون هاشو تو همون کره تولید نمیکنه و بفرسته برای سایر کشورهای جهان، باید بدونید که برای تسریع در تولید تلویزیون و کمتر شدن هزینه های پخش و حمل و نقل در سراسر جهان به نفعشونه که در چندین کشور مختلف تولیدی داشته باشند، حالا ما تفاوت ساخت این تلویزیون رو در سایر کشورها بهتون میگیم.

- تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است ؟!

خرید از ما

اگه قصد خرید از فروشگاه سرخ رو دارید میتونید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید و یا هر گونه سوالی که دارید میتونید از کارشناسان و مشاوران ما بپرسید

5
لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *