تلویزیون سامسونگ مونتاژ کدام کشور بهتر است؟!

تلویزیون سامسونگ مونتاژ کدام کشور بهتر است: انتخاب برند تلویزیون خودش یه بحثه انتخاب کشور مونتاژ و کشور سازنده هم یه بحث جدا. بسیاری از مردم فکر میکنن که تلویزیون کشور مونتاژ کننده با تلویزیون خود تولید کننده اصلی تفاوت داره در صورتی که این یک تفکر اشتباه است و از نظر کیفیتی هیچ تفاوتی با هم ندارند. در ادامه تفاوت این کشورهای مونتاژ کننده رو بهتون میگیم.

تفاوت بین مونتاژ های مختلف تلویزیون سامسونگ

ما تو سایت یک صفحه مختص به این بحث براتون درست کردیم و اگر شما هم نمیدونید که تلویزیون سامسونگ ساخت کدوم کشوره و مونتاژ چه کشورهایی است میتونید وارد لینک بالا بشید بخونید چون اینجا ما قراره درباره اینکه مونتاژ کدوم کشورها بهتره یا چه تفاوتی میان مونتاژ کشورهای مختلف وجود دارد.

اگه تا به حال براتون پیش اومده که موقع خرید تلویزیون سامسونگ فروشنده بهتون گفته که تلویزیون سامسونگ مونتاژ ویتنام بهتر از مونتاژ هند است و یا بلعکس این نشونه ی بی اطلاعاتی و بی تجربگیه اونه ما قراره که یک بار برای همیشه حقیقت اینهارو بهتون بگیم.

از اوجایی که تقاضای مردمی برای خرید و تولید تلویزیون سامسونگ در سراسر جهان بسیار بالا هست و اگر همه ی این تعداد در کشور اصلی تولید کننده تولید و ارسال بشه هم هزینه برداره و هم نمیرسن که تولید کنند، به همین دلیل برای تسریع در تولید و کمتر شدن هزینه های ارسال و حمل و نقل در بسیاری از کشورهای مختلف دنیا خط تولیدی خودشون رو ایجاد کردن.

حالا بحث اینجاست که کدوم بهتره؟ در جواب این سوال باید بهتون بگیم که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با هم ندارند چون تمام قطعات و برنامه ی ساخت این تلویزیون ها از شرکت اصلی براشون ارسال میشه و همگی روی یه برنامه ساخته میشن چراکه اگر کوتاهی و بی کیفیتی از این تلویزیون های مونتاژ شده دیده بشه باعث بی اعتباری و بدنامی شرکت سامسونگ و در نتیجه فروش کمتر اون میشه.

تنها تفاوتی که دارند اینه که تلویزیون هایی که مثلا در کشورهای اسلامی مونتاژ میشن رسیور و گیرنده های خارجی براشون نمیذارن یا کشورهایی هم تو لیست زبان و منوی اون زبان فارسی ندارند، همین !!

5
لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *